AKAMSOFT

AKAMSOFT
 

بزودی ...

Kaspersky Internet Security 2011

جهت غیر فعال کردن این برنامه باید روی آیکن قرمز رنگ مربوط به Kaspersky در کنار ساعت کلیک راست کرده و عبارت pause protection را انتخاب کنید. در صفحهء باز شده بر روی عبارت pause کلیک کنید تا آنتی ویروس غیر فعال شود. همچنین اگر می خواهید به طور کامل برنامه را ببندید می بایست با کلیک راست بر روی آیکن آن، گزینهء Exit را انتخاب کنید. برای فعال سازی مجدد نیز بر روی آیکن برنامه کلیک راست کرده و گزینه Resume Protection را انتخاب کنید.

Eset Smart Security 4

برای غیر فعال کردن، در پایین صفحهء اصلی برنامه و گوشهء سمت چپ، بر روی عبارت change در کنار عبارت Display : standard mode کلیک کرده و با زدن تیک پیغام باز شده دکمه yes را انتخاب کنید. سپس بر روی آیکن آبی رنگ برنامه در کنار ساعت کلیک راست کرده و گزینه Disable real-time file sestem protection را برگزینید و در کادر باز شده بر روی yes کلیک کنید. همچنین با نگه داشتن دکمه Shift و کلیک راست بر روی آیکون برنامه و انتخاب Close program، می توانید برنامه را ببندید. جهت فعال سازی مجدد آن نیز این بار بر روی آیکن قرمز رنگ Eset کنار ساعت کلیک کرده و عبارت Enable real-time file sestem protection را انتخاب کنید.

 Norton Internet Security 2010

جهت غیر فعال کردن بر روی آیکن زرد رنگ برنامه در کنار ساعت کلیک راست کرده و عبارت Disable Antivirus Auto-Arotect را انتخاب کنید. با انتخاب مدت زمان لازم جهت غیر فعال سازی، بر روی Ok کلیک کنید. فعال سازی مجدد ان نیز با کلیک راست بر روی آیکن برنامه و انتخاب گزینه Enable Antivirus Auto-Protect انجام خواهد شد.

Avira Antivir personal 10

بر آیکون چتر مانند برنامه در کنار ساعت کلیک راست کرده و بر روی عبارت AntiVir Guard enable کلیک کنید تا تیک آن برداشته شود. در این حالت آیکون برنامه به صورت یک چتر بسته در می آید. جهت فعال سازی مجدد نیز بر روی آیکون کنار ساعت نیز کلیک راست کنید و دوباره عبارت AntiVir Guard enable را کلیک کرده تا تیک آن فعال شود.

Avast! 5

بر روی آیکون نارنجی رنگ برنامه در کنار ساعت کلیک راست کرده و با قرار دادن ماوس بر روی عبارت avast! Shields Control، گزینهء Disable permantly را برگزینید. با کلیک بر روی دکمه yes، آنتی ویروس غیرفعال می شود. جهت فعال سازی avast! Shields Control، عبارت Enable all shields را انتخاب کنید.

Mcafee VirusScan Enterprise

بر روی آیکون برنامه در کنار ساعت ویندوز کلیک راست کرده و گزینه Disable On-Access Scanرا انتخاب کنید. جهت فعال سازی مجدد نیز با کلیک راست بر روی آیکون برنامه، عبارت  Enable On-Access Scan را انتخاب نمایید.

AVG Internet Security 9

جهت غیر فعال کردن این برنامه ابتدا با دو بار کلیک بر روی آیکون آن در کنار ساعت، وارد صفحه اصلی AVG شده و در قسمت منوها و از سربرگ Tools، روی گزینه Advanced Settings کلیک کنید. در منوی درختی شکل سمت چپ، با انتخاب گزینه Resident Shield، تیک کنار عبارت Enable Resident Shield را برداشته و سپس OKرا انتخاب کنید. جهت فعال سازی مجدد نیز مراحل بالا را طی کرده و تیک برداشته شده را برگردانید تا آنتی ویروس فعال شود.    


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه سی ام دی ۱۳۸۹ توسط گروه آکام سافت
تمامي حقوق اين وبلاگ متعلق به آکام سافت است | طراحي : آکام سافت  
  • جالب هاي انگليسي
  • بوگاتي